Padėsime Jums ieškoti dingusių žmonių

Ieškantiems pagalbos

Kontaktai:

VšĮ ASMENS PAIEŠKA
Sodų g. 47, LT-45261, KAUNAS

Linas (Kaunas):

tel. +370 686 54933
facebook-icon-preview-1-400x400
el. p. info@mantrailing.lt

Parašykite mums:

  Jūsų vardas:

  El. paštas:

  Jūsų žinutė

  Apie įmonę

  VšĮ „Asmens paieška“ įkurta 2015 03 17. Tai – savanoriška, analogo Lietuvoje neturinti, ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinė veikla – įvairiomis aplinkybėmis dingusių žmonių paieška su tam parengtais šunimis. Idėja įkurti šią organizaciją kilo nuoširdžiai norint surasti dingusius asmenis bei suteikti pagalbą ir grąžinti viltį dingusiojo artimiesiems. Nėra nieko skaudžiau nei prarasti brangius žmones, o nežinia mus žeidžia labiau nei fizinis skausmas.

  Pradėjome projektą, vildamiesi savo idėja pasidalinti su kitais žmonėmis, kurie norėtų prisijungti prie mūsų. Mes pasikliaujame savanoriais, kurių įnašas į mūsų įmonės veiklą itin svarus, taip pat bendradarbiaujame su policijos pareigūnais, kinologais. Mielai priimame bet kokią savanorišką pagalbą – dalyvavimą dresūros užsiėmimuose, dalyvavimą dingusiojo asmens paieškoje, įrangą, reikalingą paieškai. Visada kviečiame prisijungti tuos, kurie neabejingi svetimam skausmui. Žmonės be žinios dingsta nuolat. Mes norime ir galime pagelbėti dingusiems asmenims, pasirūpinti, kad jų artimieji neprarastų vilties ir nesijaustų bejėgiai.

  Palaikančius mūsų idėjas, susidomėjusius, manančius, kad kažkuo galėtų pagelbėti ir norinčius laisvą laiką praleisti naudingai, kviečiame prisijungti prie mūsų veiklos. Nesiekiame materialios naudos, didžiausias apdovanojimas mums – ramesni ir saugesni žmonės.

  Ištikus nelaimei, kuo greičiau kreipkitės į mus, kadangi kuo trumpesnis laiko tarpas nuo asmens dingimo iki kreipimosi, tuo didesnė tikimybė, kad Jūsų artimasis bus surastas gyvas ir sveikas.