Padėsime Jums ieškoti dingusių žmonių

Ieškantiems pagalbos

Kontaktai:

VšĮ ASMENS PAIEŠKA
Sodų g. 47, LT-45261, KAUNAS

Linas (Kaunas):

tel. +370 686 54933
facebook-icon-preview-1-400x400
el. p. info@mantrailing.lt

Parašykite mums:

  Jūsų vardas:

  El. paštas:

  Jūsų žinutė

  Kaip elgtis, jei dingo žmogus

  1. Nedelsiant bendruoju pagalbos telefonu 112 apie asmens dingimą ir su juo susijusias aplinkybes informuokite policijos pareigūnus ir reikalaukite, kad asmens paieškoje dalyvautų ir VšĮ „Asmens paieška“.

  2. Nedelsiant apie asmens dingimą ir su juo susijusias aplinkybes informuokite VšĮ „Asmens paieška“ atstovus. VšĮ „Asmens paieška“ pradės paieškos veiksmus tik tuomet, kai iš policijos pareigūnų gaus patvirtinimą apie asmens dingimą.

  3. Paieškos tarnybų atstovams pateikite dingusiojo nuotraukų, informuokite apie ypatingas išvaizdos detales ir galimą aprangą.

  4. Pasinaudokite visomis turimomis ryšio priemonėmis, kuriomis galėtumėte susisiekti su dingusiuoju asmeniu: mobiliuoju telefonu, fiksuotojo ryšio telefonu, elektroniniu paštu, socialiniais tinklais ir panašiai.

  5. Visą paieškos laikotarpį bandykite susisiekti su dingusiuoju asmeniu, kadangi dingusysis tokiu būdu gali būti surastas arba gauta informacija gali palengvinti paiešką.

  6. Susisiekite su medicinos paslaugas teikiančiomis įstaigomis ir lavoninėmis. Būtina surinkti informaciją ne tik apie nukentėjusiuosius asmenis, kurie kreipėsi į gydymo įstaigą, ir neatpažintus asmenis, kurie atitinka ieškomojo aprašymą: amžių, ypatingas išvaizdos detales, rūbus ir panašiai.

  7. Esant galimybei, būtina nustatyti, su kuo dingęs asmuo bendraudavo, ypač paskutiniuoju laikotarpiu prieš dingimą.

  8. Patikrinkite vietas, kuriose lankydavosi ieškomas asmuo: klubus, restoranus, kavines, parkus. Pasikalbėkite su šių vietų darbuotojais ar lankytojais.

  9. Jeigu turite galimybę, įkurkite bendravimo grupę, į kurią įeitų dingusiojo artimieji, draugai, pažįstami, kolegos, kurioje būtų galima dalintis informacija, susijusia su dingusiuoju ir jo paieška.

  10. Jeigu turite galimybę, įtraukite kuo daugiau žiniasklaidos priemonių: televiziją, radiją, interneto svetaines, spausdinkite ir platinkite skelbimus, pranešančius apie asmens dingimą.

  11. Nuolat bendraukite su institucijomis, kurios dalyvauja dingusiojo asmens paieškoje.